Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum  sympatyków i członków Ruchu Szensztackiego Strona Główna

Forum sympatyków i członków Ruchu Szensztackiego Strona Główna » Powołania » MISJA SPECJALNA - MODLITWA INDYWIDUALNA !
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
MISJA SPECJALNA - MODLITWA INDYWIDUALNA !
PostWysłany: Nie 11:14, 21 Maj 2006
Avarus

Dołączył: 05 Lip 2005

Skąd: Józefów

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Witam Was wszystkich serdecznie, siedzę własnie w cieniu naszego Sanktuarium na Syjonie, skąd bardzo Was pozdrawiam i gdzie o Was w modlitwie pamiętam!

Bardzo proszę o szczególną modlitwę w intencji powołań i za tych już idących tą drogą ! Jak głosi nagłówek - proszę o modlitwę indywidualną i stałą. Proponuję modlitwę papieża Pawła VI. Zachęcam do CODZIENNEGO jej odmawiania w intencji powołań do sióstr, zwłaszcza jednak cienko jest z ojcami :] Bardzo też proszę o zgłoszenia deklaracji na mój adres: skapski@gmail.com tych wszystkich, którzy chcą codziennie modlić się w ten sposób. Ja przekażę to MTA w naszym sanktuarium jako ofiarę do Skarbca Łask. Czyż Ona może nam odmówić w takiej sprawie ?????

Oto modlitwa:

Modlitwa papieża Pawła VI
o powołania kapłańskie i zakonne

O Jezu, Boski Pasterzu, który powołałeś Apostołów, aby ich uczynić rybakami dusz, pociągnij ku sobie gorące i szlachetne umysły młodych ludzi i uczyń ich swoimi naśladowcami i swoimi sługami. Spraw, by dzielili Twoje pragnienie powszechnego odkupienia, dla którego ustawicznie składasz na ołtarzach swoją ofiarę.

Ty, o Panie, który żyjesz, aby się wstawiać za nami, otwórz przed nimi takie horyzonty, by dostrzegali cały świat, w którym wznosi się niema prośba tak wielu braci o światło prawdy i ciepło miłości. Spraw, by odpowiadając na Twoje wołanie przedłużali tu na ziemi Twoją misję, budowali Twoje Ciało mistyczne – Kościół

i byli solą ziemi i światłością świata.

Rozszerz, o Panie, Twoje miłościwe wołanie również na wiele serc kobiecych, czystych i wielkodusznych wlej w nie pragnienie doskonałości ewangelicznej, oddania się służbie Kościołowi oraz ludziom potrzebującym pomocy i miłości.

Amen.

PostWysłany: Nie 14:26, 11 Cze 2006
Avarus

Dołączył: 05 Lip 2005

Skąd: Józefów

aj tam, martwe to forum ;(

Na gronach, czatach, blogach Was pewnie pełno...

PostWysłany: Czw 20:29, 17 Sie 2006
Sałata

Dołączył: 15 Sie 2006

Skąd: Białogard

Martwe? Gdzie martwe? Wink

Modlitwa Indywidualna, modlitwa w intencji powołań. Brakuje księży, brakuje zakonników, brakuje ojców. Może to strach? Może brak wytrwałości, brak zawierzenia w Boże Miłosierdzie, złe odczytanie Jego planu wobec nas (mały off topic, bo prawie to samo pisałam w temacie na temat zawierzenia Wink ).

MISJA SPECJALNA - MODLITWA INDYWIDUALNA !
  Forum sympatyków i członków Ruchu Szensztackiego Strona Główna » Powołania
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1