Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum  sympatyków i członków Ruchu Szensztackiego Strona Główna

Forum sympatyków i członków Ruchu Szensztackiego Strona Główna » Nasze spotkania » do uczestników triduum
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
do uczestników triduum
PostWysłany: Pon 12:58, 03 Paź 2005

Skąd: karlino/koszalin

Ja niestety byćna nim niemoge ale zapraszam z czałego serca na koncert gospel'owy chóru Moniki Zytke "Et in terra"

koncert w kościele św. Jakuba na placu Narutowicza na Ochocie (Wa-wa) w poniedziałem 17.10.2005!
wspaniałe uwielbienie
być może w niedzielę 16-tego tez bedzie w wawie jakiś taki koncert ...poinformuję was na 100%
PAMIETAJCIE! TO IDEALNE UWIELBIENI ZA SZENSZTACKIE TRIDUUM:)

PostWysłany: Pon 17:35, 03 Paź 2005
Szczurek

Dołączył: 26 Sie 2005

Skąd: Rotmanka

HeHe, a może bedzie grał jakiś zespół to z chęcią bym poszedł, ale niewiem co to jest Et in terra, ale jeżeli mi czas pozwoli to z chęcią pójde, fajnie by było. Mam nadzieje że to bedzie chór w stylu kościelny z muzyką współczesną. Uwielbiam ten rodzaj śpiewu.

oj,oj
PostWysłany: Wto 10:34, 04 Paź 2005

Szczurku...
chór w którym mam przyjemność śpiewać (Et in terra) to chór (jak juz pisałem) wykonujący muzykę gospel.
zapewne chociarz raz w zyciu słyszałej jakiś gospelowy numerek:)
gospel to muzyka wywodząca sie od czarnych niewolników , wielka ekspresja, często "taniec"!
śpiewamy podobnie do "trzeciej godziny dnia"(TGD) tylko ,że z wiekszym nastawieniem na orginalne utwory czarnego gospel.

gospel z języka angielskiego= ewangelia!Smile

PostWysłany: Wto 15:35, 04 Paź 2005
Szczurek

Dołączył: 26 Sie 2005

Skąd: Rotmanka

To super sprawa, postaram się jakoś pojechać na to tylko niewiem czy mi się uda ponieważ szkoła jest Sad, ale damy rade Razz

termin koncertu
PostWysłany: Pon 11:43, 10 Paź 2005

Skąd: karlino/koszalin

17.X.05. (poniedziałek) godz. 20.00 z chórem ET IN TERRA w koncercie "Hosanna Forever" - muzyka GOSPEL.
Kościół św. Jakuba Apostoła, ul. Grójecka 38.

do uczestników triduum
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1